Klejnot w (potrójnej) koronie

Cykl LOTOS PZT Polish Tour został stworzony przede wszystkim po to, aby dawać polskim zawodnikom możliwość zdobywania bezcennych punktów rankingowych na terenie naszego kraju. I gdybyśmy mieli wskazać jedną osobę, która tę szansę

Kovalik najlepszy w Pekao Szczecin Open

Nie będzie historycznej obrony tytułu. Jozef Kovalik pokonał w niedzielnym finale Guido Andreozziego i zapisał się w annałach jako 27. mistrz Pekao Szczecin Open. Decydujące spotkanie trwało niemal trzy godziny i zakończyło się

Argentyńczycy najlepsi w deblu

Sobotni wieczór przyniósł pierwsze rozstrzygnięcia w 27. edycji Pekao Szczecin Open. Guido Andreozzi i Andres Molteni wywalczyli tytuł, pokonując w finale Hansa Podlipnika-Castillo i Matwe Middelkoopa. W starciu o trofeum spotkały się dwa

Andreozzi i Kovalik w finale

Guido Andreozzi oraz Jozef Kovalik zmierzą się w niedzielnym finale Pekao Szczecin Open. Argentyńczyk pokonał w pierwszym sobotnim półfinale Alberta Ramosa-Vinolasa. Spotkanie trwało dokładnie dwie godziny i zakończyło się rezultatem 6:3, 2:6, 6:1

Marco Cecchinato w najlepszej czwórce

Marco Cecchinato pokonał Taro Daniela i zapewnił sobie miejsce w najlepszej czwórce 27. edycji Pekao Szczecin Open. Pojedynek trwał nieco ponad dwie godziny i zakończył się wynikiem 6:7(9), 6:2, 6:1 na korzyść tenisisty

Ciaś także poza turniejem

Walczyli dzielnie, ale żaden z nich nie zdołał zapewnić sobie miejsca w ćwierćfinale Pekao Szczecin Open 2019 (ATP Challenger, pula nagród 137 560). Daniel Michalski oraz Paweł Ciaś ulegli swoim czwartkowym rywalom i pożegnali

Wielki sukces Michalskiego

Daniel Michalski poszedł w ślady Pawła Ciasia i także zameldował się w III rundzie Pekao Szczecin Open (ATP Challenger, pula nagród 137 560 euro), turnieju zaliczanego do cyklu LOTOS PZT Polish Tour. Sukces rodził

Ciaś gra dalej

Świetne wieści z kortów przy al. Wojska Polskiego 127 w Szczecinie. Paweł Ciaś pokonał Włocha Alessandro Giannessiego i zapewnił sobie miejsce w III rundzie turnieju Pekao Szczecin Open (ATP Challenger, pula nagród 137

Kolejni Polacy w II rundzie

Kacper Żuk, Filip Kolasiński oraz Daniel Michalski dołączyli do Pawła Ciasia i także zagrają w II rundzie Pekao Szczecin Open (ATP Challenger, pula nagród 137 560 euro), imprezy zamykającej cykl LOTOS PZT Polish

Ciaś w II rundzie

Paweł Ciaś pokonał w poniedziałek wieczorem Niemca Petera Torebko 7:5, 3:6, 6:4 i zapewnił sobie miejsce w drugiej rundzie Pekao Szczecin Open (ATP Challenger, pula nagród 137 560 euro), ostatniego turnieju cyklu LOTOS PZT

Konferencja prasowa Pekao Szczecin Open

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa, inaugurująca 27. edycję challengera Pekao Szczecin Open. Turniej w stolicy Pomorza Zachodniego jest w tym roku elementem cyklu LOTOS PZT Polish Tour. Od ponad ćwierć wieku szczeciński turniej

Safranek najlepszy w Poznaniu

Czech Vaclav Safranek pokonał w niedzielnym finale Ekwadorczyka Diego Hidalgo i zapewnił sobie tytuł mistrzowski turnieju Talex Open (ITF, pula nagród 25 000$). Spotkanie trwało nieco ponad godzinę i zakończyło się wynikiem 6:3,

Kowalczyk i Matuszewski mistrzami debla!

Mateusz Kowalczyk i Piotr Matuszewski pokonali w finale gry podwójnej Ekwadorczyka Diego Hidalgo oraz Brazylijczyka Pedro Sakamoto i zostali nowymi mistrzami turnieju Talex Open. Spotkanie trwało 63 minuty i zakończyło się rezultatem 6:3,

Diego Hidalgo w finale

W sobotnie popołudnie poznaliśmy finalistów turnieju singla. Jako pierwszy prawo do gry o tytuł mistrzowski zapewnił sobie Diego Hidalgo. Ekwadorczyk w 2 godziny i 35 minut rozprawił się z Argentyńczykiem Agustinem Velottim. Pojedynek

Kowalczyk i Matuszewski w finale

Mateusz Kowalczyk i Piotr Matuszewski pokonali Czecha Vita Koprivę oraz Argentyńczyka Agustina Velottiego i zapewnili sobie miejsce w finale Talex Open (ITF, pula nagród 25 000$). Konfrontacja deblowa obu par była ostatnim akcentem piątego

Polacy poza turniejem singla

Maciej Rajski oraz Filip Kolasiński przegrali swoje mecze drugiej rundy Talex Open i nie zobaczymy żadnego z nich w piątkowych ćwierćfinałach. Pierwszy z poznańską imprezą pożegnał się w czwartek Rajski. Mistrz Polski z

Kolasiński i Rajski w drugiej rundzie

Dwóch polskich singlistów wygrało w środę swoje mecze i zapewniło sobie miejsce w drugiej rundzie turnieju Talex Open (ITF, pula nagród 25 000$). Dzień na kortach poznańskiego AZS-u zaczął się od deszczu. Trzeba

Siedmiu Polaków przeszło eliminacje!

Znakomite wieści z Poznania, gdzie w tym tygodniu rozgrywany jest turniej Talex Open (ITF, pula nagród 25 000$). W głównej drabince przewidzianych było osiem miejsc dla zwycięzców kwalifikacji. Wiemy już, że aż siedem z

Talex Open – 12 Polaków gra dalej

Pierwszego dnia turnieju Talex Open (ITF, pula nagród 25 000$) na kortach mogliśmy zobaczyć aż dwudziestu Polaków. W finale eliminacji wystąpi łącznie dwunastu naszych reprezentantów. Poniedziałek na kortach poznańskiego AZS-u przy ul. Noskowskiego przyciągnął

Michalski pokonany w finale

Daniel Michalski nie dał w niedzielę rady Nicolasowi Alvarezowi i nie zdołał wywalczyć tytułu mistrzowskiego Bydgoszcz Solano Centrum Cup. Emocjonujące spotkanie finałowe zakończyło się rezultatem 7:5, 6:3 na korzyść tenisisty z Peru. Alvarez,

Daniel Michalski w finale

Daniel Michalski pokonał w sobotę po południu Jana Zielińskiego i zapewnił sobie miejsce w finale turnieju Bydgoszcz Solano Centrum Cup – imprezy zaliczanej do cyklu LOTOS PZT Polish Tour. Spotkanie, które zakończyło się

Będziemy mieć polski półfinał!

Jan Zieliński oraz Daniel Michalski solidarnie wygrali swoje piątkowe mecze i zameldowali się w półfinale turnieju Bydgoszcz Solano Centrum Cup. Obaj zawodnicy znajdują się w tej samej połowie drabinki, a to oznacza, że