Sportowy Klub Tenisowy „Centrum” Od 2005 roku korzysta z nowej bazy szkoleniowej, mieszczącej się przy ul. Nowotoruńskiej  8 w Bydgoszczy. Klub ma do dyspozycji 4 korty tenisowe o nawierzchni dywanowej oraz 6 kortów zewnętrznych o nawierzchni ceglanej – w tym kort centralny z widownią dla 400 osób.

W klubie poszerzono bazę szkoleniową, zawodniczą oraz trenerską, a jego sztandarową ekipą jest wyselekcjonowana grupa juniorów, która bierze udział w zawodach zarówno krajowych, jak i międzynarodowych, sukcesywnie pnąc się na listach rankingowych. Od roku 2009 do dnia dzisiejszego w klubie zorganizowano wiele imprez tenisowych, począwszy od Ogólnopolskich Turniejów Młodzików i Kadetów, które są już cykliczne, a skończywszy na Mistrzostwach Polski Kobiet i Mężczyzn, zarówno indywidualnych, jak i drużynowych.

Największy licencjonowany klub tenisowy w województwie kujawsko-pomorskim jest też od lat organizatorem zawodowego Międzynarodowego Turnieju Tenisowego Mężczyzn. Rozgrywki na stałe wpisały się w kalendarz imprez sportowych miasta.