Niestety, Paula Kania nie wystąpi w ćwierćfinale turnieju WSG Open 2019. Nasza zawodniczka spędziła dziś na korcie zaledwie 42 minuty i po upływie tego czasu wycofała się z dalszej gry.

Już od początku spotkania z Francuzką Tessah Andrianjafitrimo było widać, że Polka ma problem ze zdrowiem. Kania miała kłopoty z odpowiednim poruszaniem się i wykonywaniem uderzeń. Piłki często lądowały w siatce lub na poza granicami kortu, a Francuzka skrupulatnie zapisywała na swoim koncie kolejne punkty.

Jedynego gema udało się wygrać przy stanie 0:5 w pierwszym secie. Chwilę później Andrianjafitrimo przypieczętowała triumf w inauguracyjnej partii i wzięła się za budowanie przewagi w kolejnej. Przy wyniku 0:3 Kania zdecydowała, że nie będzie kontynuować spotkania. Nasza zawodniczka podziękowała sędziemu oraz rywalce i zeszła z kortu.