Znamy komplet finalistek!

Sobota na kortach w Radomiu należała do tych ciekawszych dni. Udało się wyłonić finalistki, które jutro zmierzą się w wielkim finale. Również wiemy już, która para deblowa okazała się tą najlepszą.

Początek dnia przyciągnął sporą publiczność. Równo o 10:00 rozpoczęły się półfinały, rozgrywane w tym samym czasie. W pierwszym z nich lepsza okazała się Vera Lapko – od początkowych piłek meczu widać było lepszą dzisiejszą kondycję fizyczną, dzięki czemu szybko zdobywała dominację na korcie. Po niecałych dwóch godzinach pokonała zawodniczkę z Hiszpanii 6:3; 6:4. Na korcie obok mecz swój rozgrywała ,,turniejowa dwójka”. Mecz układał się jednoznacznie po jej myśli i bez większych przeszkód pokonała tenisistkę ze Słowenii 6:0; 6:4.

Ostatnim meczem był finał deblowy, pomiędzy rozstawioną drugą i trzecią parą. Pomimo tego, że zawodniczki z Czech po raz pierwszy grały wspólnie turniej w parze deblowej, od początku znalazły klucz na przeciwniczki i pewnie zdobyły ogromną przewagę na korcie. Mecz należał do tych ,,szybszych” i dziewczyny po 61 minutach wygrały mecz z wynikiem 6:1; 6:2.

Partnerzy